Haber

Fenerbahçe’den Samet Akaydın için TFF’ye baraj: Bakış açımızın en net göstergesi

Fenerbahçeli Samet Akaydın’ın gol sevinci içinde secdeye giden Trabzonsporlu futbolcu Trezeguet’e tükürdüğü iddia edildi. Ortaya çıkan görüntülerin ardından Fenerbahçe, milli futbolcunun PFDK’ya transferine sert tepki gösterdi.

“TÜRK FUTBOLU ADINA TARİHİ BİR SKANDALDIR”

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Kamera görüntülerinde TFF Hukuk Müşavirinin futbolcumuz Samet Akaydın hakkında herhangi bir işlem yapmadığı açıkça kanıtlanmasına rağmen sosyal medyada tribünlerden alınan manipülatif bir görüntü servis edilmiş ve bunun sonucunda sosyal medyada yarattığı algı, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilmesi Türk futbolu adına tarihi bir skandaldır.

“FENERBAHÇE’NİN BAKIŞ AÇISININ AÇIK GÖSTERGESİ”

Sorunsuz ve dostluk ortamında geçen maçta, Trabzon doğumlu, Trabzonspor altyapısında yetişmiş ve milli takımımızın formasını terleten bir futbolcu, hiçbir maç raporunda yer almayan gerçek dışı bir gündemle sahaya düşürülmüştür. halk tarafından iftira edildi. En net göstergesidir.

“BU HUKUKSUZLUĞUN HEMEN ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUZ”

Fenerbahçe Spor Kulüp olarak; Bu sevke imza atan başta TFF Hukuk Müşavirliği olmak üzere Türkiye Futbol Federasyonu çatısı altında görev yapan her yetkiliyi davete; Bu hukuksuzluğun bir an önce çözülmesini bekliyoruz.”

haber-adalar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu